Autor: Vinko Miškić, 17. 11. 2020.

U utorak 17. studenog 2020. u zajedništvu i molitvi, odali smo počast svim vukovarskim i hrvatskim junacima koji su svoje živote položili iz ljubavi prema svojoj domovini.  A „veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje.“ (Iv 15,13).

Svi učenici su zapalili svijeće ispred škole i tako obilježili Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.

Svjetla su ostala svijetliti i u noći, a mi smo u svojim srcima ponijeli svjetlo molitve i zajedništva, kojem nas je učio, okupio i ujedinio – VUKOVAR.

Slike možete pogledati u našoj foto galeriji.