Vrednovanje i ocjenjivanje - upute za roditelje
Autor: Mario Šego, 29. 4. 2020.

Poštovani roditelji!

U nastavi na daljinu došlo je vrijeme za vrednovanje i ocjenjivanje. Želimo Vam naglasiti kako je svima nama cilj potaknuti trud i zalaganje učenika te iz nastale situacije izvući maksimum s ciljem dobrobiti naših učenika i uzimajući pritom u obzir različite životne, obiteljske i ostale faktore koji utječu i mogu utjecati na rad, zalaganje i postignuća Vašega djeteta. Svjesni smo ozbiljnosti nastale situacije, pojave egzistencijalnih briga i pojačanog stresa, ali Vas molimo da, ukoliko to možete, budete i dalje uključeni u rad Vašega djeteta, kao i suradnju sa školom.

U priloženom dokumentu nalaze se upute koje se odnose na Vašu roditeljsku ulogu pri pružanju podrške učenicima tijekom nastave na daljinu i u situaciji vrednovanja i ocjenjivanja koje je pred nama.

Zahvaljujemo Vam na dosadašnjem uloženom trudu te se nadamo i daljnjoj pozitivnoj suradnji!

Priloženi dokumenti:
Vrednovanje_i_ocjenjivanje_upute_za_roditelje.pdf (503.36 KB)