Konferencija ''... od ideje do realizacije...''
Autor: IVANA ORA, 26. 6. 2018.

Dana 19. lipnja  2018. u sklopu programa „Centar izvrsnosti SDŽ“  provedena je konferencija '' ... od ideje do realizacije ...'' Erasmus+ projektni dan.

Uz Centar izvrsnosti SDŽ kao organizatora konferencije, suorganizator je bila Agencija za mobilnost i program Europske unije (AMPEU). Cilj konferencije, između ostalog, bio je motivirati sudionike na uključivanje u aktivnosti Erasmus+ i razvoj projektnih prijava u okviru Natječaja za 2019. godinu te predstaviti moguće modele suradnje osnivača i odgojno obrazovnih ustanova u 2018./2019. U radnom dijelu skupa (u tri usporedne sekcije) osigurana je diseminacija projekata iz programa Erasmus+ s područja ove županije koji su trenutačno u provedbi. U tom dijelu učiteljice OŠ Kraljice Jelene Solin prezentirale su Erasmus+ projekt Mystery of History u kojem sudjeluje i naša škola kao partner nositelju projekta.

Na konferenciji su sudjelovale učiteljica engleskog jezika Antonija Milković, pedagoginja Matea Ivić i učiteljica razredne nastave Lucija Radan.