UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019.
Autor: IVANA ORA, 3. 9. 2018.

Županija Splitsko-dalmatinska nabavila je udžbenike za učenike od 1. do 8. razreda za školsku godinu 2018./2019. (bez radnih bilježnica i likovnih mapa) za sve redovne predmete i izborni predmet Vjeronauk. Osnovna zamisao je da se udžbenici vrate nakon isteka školske godine u školu kako bi ih mogla koristiti sljedeća generacija učenika. Općina Primorski Dolac nabavila je radne bilježnice za sve predmete od 1. do 8. razreda.

Udžbenici i radne bilježnice dostavljeni su u školu i učenici bi ih trebali preuzesti prvi nastavni dan.

Roditelji sami trebaju nabaviti udžbenike za Informatiku (7. i 8. razred) i udžbenike za Talijanski jezik.