Natječaj za popunu radnog mjesta
Autor: IVANA ORA, 21. 2. 2018.

Stručni suradnik pedagog – 1 izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme (zamjena za  djelatnicu koja je na rodiljnom dopustu)

UVJETI: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnik suradnika u osnovnom školstvu.

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

• životopis
  • dokaz o državljanstvu (domovnica)
  • dokaz  o stečenoj stručnoj spremi
  • uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 6 mjeseci ) prema članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su  se prilkom prijave pozvati na to pravo i priložiti sve potrebne dokaze o ostvarivanju prava prednosti.

Kandidat koji pravo prednosti ostvaruje prema odredbama Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br.121/17), dužan je uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze iz članka 103. st.1. navedenog zakona koji se mogu pronaći na internetskim stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja:

https.//branitelji.gov.hr/zapošljavanje-843/843

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine br.82/08 i 69/17), na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana  objave na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama školske ustanove.

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Prijavu i potrebnu dokumentaciju o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti osobno ili poštom na adresu: OŠ Primorski Dolac,Vržine 185, 21227 Primorski Dolac.

Priloženi dokumenti:
natjecaj_za_pedagoga.docx (14.36 KB)